यिनै हुन मेयर ममताप्रसाद चौधरी माथी गोलि प्रहार गर्ने

कैलाली-घोडाघोडी नगरपालिकाका मेयर ममताप्रसाद चौधरीमाथि गोली प्रहार भएको छ ।चौधरीलाई गोली प्रहार भएको पुष्टी प्रहरीले गरेको छ । किशोरीलाई बोक्सीको आरोपमा कुटपीट हुँदा पनि मूकदर्शक बनेको भनेर चौधरीको आलोचना भएको थियो । सोमबार साँझ मोटरसाइकलमा आएको अज्ञात समूहले चौधरमिाथि गोली प्रहार गरेको हो ।

उनको स्थानीय घोडाघोडी अस्पतालमा उपचार भइरहेको छ । ‘बोक्सीकाण्ड’ मा मुछिएका कैलालीको घोडाघोडी नगरपालिकाका मेयर ममताप्रसाद चौधरीमाथि नेकपा एमालेले कारवाही प्रक्रिया अघि बढाएको थियो । उनको गंभीर अपराधलाई पनि सामन्य रुपमा लिएको आरोप लागेको थियो ।

शनिबार धनगढीमा पत्रकार सम्मेलनको आयोजना गर्दै प्रमुख चौधरीले आफूले घटनालाई मिलाउन नखोजेको दाबी गरेका थिए ।उनले घटनाको बारेमा सुरुको दिन खासै जानकारीसमेत नभएकाले घटनाबारे चासो नै नदिएको पत्रकार सम्मलेनमा बताएका थिए ।

बोक्सीको आरोपमा किशोरीमाथि कुटपीट गर्ने विरुद्ध जाहेरी नलिने प्रहरी पनि कारवाहीमा परिसकेका छन् । अहिलेसम्म घटनामा आरोपित तीन जना पक्राउ परेका छन् । र, दुई जना विरद्ध मुद्दा नै दर्ता भएको छ। गोलि प्रहार कस्ले गर्यो भन्ने खुलेको छैन ।

रातोपाटि

Similar posts

Leave a Reply